PAR PROJEKTU

Bulduru klusajā daļā, Jasmīnu ielā, vien 700 metru attālumā no jūras, atrodas Jasmīnu dārzs (Jasmine Garden) — jauns dzīvojamais komplekss ar kopējo platību 4600 m2. 48 dzīvokļi četrās - Luisa, Patricia, Stephanie un Aurelia projekta ēkās, kļūs par mājvietu tiem, kuri jau sen sapņojuši par dzīvi pie jūras.

Arhitektūras risinājums

Galvenais arhitektu biroja “AB3D” un projekta autora Jura Mitenberga uzstādītais uzdevums – ēkas organiska integrācija jūrmalas vidē un apkārtesošajā vēsturiskajā apbūvē, kas ir raksturīgai šai Bulduru daļai. Tieši šī mērķa dēļ, tika pieņemts lēmums samazināt pieļaujamos apbūves rādītājus. Tādējādi vienas lielas mājas vietā tika izveidotas četras atsevišķi stāvošas trīsstāvu ēkas ar kopēju pazemes autostāvvietu. Šis princips ļāva izvietot uzbūvējamos apjomus starp saglabājamiem kokiem, netraucējot ainavas harmonijai un radot kūrorta pilsētām raksturīgo nesteidzīgā dzīvesveida vidi.

Luisa, Patricia, Stephanie un Aurelia ēku fasāžu apdarē izmantoti divi materiāli — īpašs, pēc jaunākajām tehnoloģijām vecināts koks un augstas kvalitātes garenās flīzes. Plašas terases un balkoni ar gaišām režģa apmalēm un mežģīņu vieglumu izdaiļos ēku, projekta ārējam izskatam piešķirot neatkārtojumu valdzinājumu. Par Jasmine Garden vizītkarti kļūs teritorijā iestādītais dārza jasmīns, kura šķirņu nosaukumi kļuvuši par pamatu Jasmīnu dārza ēku nosaukumiem.

Plānojumi

Katram no 48 dzīvokļiem, kas atbilst visiem “biznesa” klases projekta standartiem, ir savs balkons, bet trešā stāva dzīvokļiem – personīgās terases uz jumta. Dzīvokļu platības projektā — no 42 m2 (2 istabas) līdz 88 m2 (4 istabas). Katrs plānojums tika individuāli pārdomāts. Dzīvokļu logi paver skatu uz 2–3 pusēm, lai visas dienas laikā maksimāli nodrošinātu telpas ar dabisko apgaismojumu.

Arī mantu uzglabāšanas organizācija dzīvokļos ir pārdomāta augstākajā līmenī — paredzētas garderobes un atsevišķas palīgtelpas sadzīves tehnikai. Mājā ir arī pieliekamā telpa velosipēdu, ratu, sporta inventāra un citu gabarīta, kā arī sezonas mantu uzglabāšanai.

Apdare

Sekojot labākajām praksēm biznesa klases projektu realizācijā, būvniecībā, kā arī ēku un dzīvokļu apdarē tiek izmantoti tikai ekoloģiskie augstas kvalitātes materiāli.

Dzīvokļi pārdošanai tiek piedāvāti ar pilnu apdari, kvalitatīvu mūsdienīgu santehniku un iebūvētām virtuves mēbelēm ar tehniku. Jaunajiem iedzīvotājiem būs iespēja izvēlēties dzīvokli speciālā stilā — sākot no klasikas līdz pat mūsdienīgajam minimālismam.

Biznesa klases komforts

Māju apsaimniekošanu veic sevi tirgū rekomendējusī kompānija Hausmaster. Katrā dzīvoklī ir individuāli ūdens, elektrības un siltuma skaitītāji, kā arī ir paredzēta iespēja uzstādīt kondicionieri. Iedzīvotāju ērtībai, katrā korpusā ir ierīkots lifts, ēkas aprīkotas ar domofoniem un kompleksam ir autonomā gāzes apkure. Pagalmā ir labiekārtots bērnu laukums un brīvā laika pavadīšanas zona. Visa kompleksa teritorija ir nožogota — iebraukšana pazemes autostāvvietā paredzēta no ielas puses.

Nepieciešamības gadījumā var rezervēt vietu plašā pazemes autostāvvietā. Projekta veidotāji ir parūpējušies arī par daudz ekoloģiskāka transporta veida mīļotājiem — teritorijā ir stāvvietas velosipēdiem.

Teritorijas apzaļumošana

Galvenā loma teritorijas apzaļumošanā atvēlēta dārza jasmīnam. Krūmu šķirnes Luisa, Patricia, Stephanie un Aurelia, kuru nosaukumi kļuvuši par iedvesmu māju nosaukumiem, katru vasaru priecēs iedzīvotājus ar saviem sniegbaltajiem ziediem un izsmalcināto aromātu.

Liela uzmanība projektā veltīta maksimālai koku saglabāšanai — projekta ietvaros saglabātas vairāk nekā četrdesmit priedes, tai skaitā arī iekšdārzā starp ēkām. Šajā dabiskajā Jūrmalas vidē vienmēr ir patīkami pavadīt laiku, sarunājoties ģimenes un draugu lokā, pēc vakara pastaigas gar jūru.

Pieredzējis apbūvētājs

Projekta attīstītājs LNK Properties ietilpst Baltijas ievērojamākā holdinga LNK Group sastāvā. Turpinot investēt augstas kvalitātes projektos vēsturiski attīstītā rajonā Jūrmalā ar labu pilsētas infrastruktūru, kompānija realizē jau savu septīto projektu šajā gadā.

Vairāk nekā desmit gadus LNK Properties veiksmīgi realizē dzīvojamo, tirdzniecības, biroju un rūpniecības ēku attīstību. Savos projektos kompānija apvieno zinātnisko pieeju, cieņu pret nozares tradīcijām, kā arī pēdējā laika inovācijas.

LNK Properties darba princips – uzticamība un atbildība. www.lnk-properties.lv

PAR BULDURIEM

Vairums iedzīvotāju un Latvijas viesu apziņā Jūrmala ir Baltijas ievērojamākā kūrortpilsēta. Šis godājamais statuss, kuru Jūrmala ieguvusi jau kopš 19. gadsimta ir neapstrīdams: baltās smilšu pludmales, nomierinošās Rīgas līča krasta bangas, ārstējošais priežu meža gaiss, augsti attīstītā tūrisma infrastruktūra un piesātinātā kultūras dzīve to padara par ideālu izvēli tiem, kas saprot miera un maiga Baltijas klimata vērtīgumu. Turklāt Jūrmala — tā ir ne tikai lieliska vieta vasaras atpūtai. Dzīve pilsētā, kuras pastāvīgo iedzīvotāju skaits pārsniedz 50 000 cilvēku, aktīvi noris visa gada garumā.

Jasmine Garden atrodas Jūrmalas austrumos — Bulduru klusā rajona sirdī tikai 800 metru no jūras un 600 metru no Lielupes. No šīs vietas rokas stiepiena attālumā ir arī Latvijas galvaspilsēta: Rīgas lidosta atrodas vien 15 minūšu attālumā braucot ar automašīnu, bet Vecrīga — 25 minūšu attālumā. Bulduru nosaukums radies no barona Buldringa vārda, kurš 15. gadsimta beigās saņēma šo zemi savā valdījumā. 19. gadsimta vidū te tika dibināts viens no pirmajiem vasarnīcu rajoniem Rīgā. Savu mūsdienīgo veidolu Bulduri sāka iegūt 20. gadsimta sākumā, kad parādījās izsmalcinātas vācu elites koka savrupmājas, kuras pārstāvēja unikālu klasicisma, jūgendstila un nacionālā romantisma savienojumu un tika atzītas par Latvijas arhitektūras pieminekļiem.

Ļoti raksturīgs Bulduru dzīvojamās daļas ainavas elements ir priežu sils, kas raksturīgs ne tikai Jūrmalai, bet arī Latvijas jūras piekrastei kopumā. Pirmās dārzkopības skolas teritorijā, kura dibināta 1910. gadā, atrodas Dendroloģiskais parks.

Visa gada garumā Jūrmala piedāvā vairākas brīvā laika pavadīšanas iespējas: tādas leģendāras Bulduru iestādes kā Giardino, Philippe un Legend. Beach neatstās vienaldzīgus pat pašus prasīgākos gardēžus, jautru un aktīvu laika pavadīšanu visai ģimenei nodrošinās viens no lielākajiem Baltijas akvaparkiem – “Līvu Akvaparks”, taču Bulduriem kaimiņos esošās Jūrmalas daļas iepriecinās ar slaveno Jomas ielu, tās veikaliem un restorāniem, nesen rekonstruēto koncertzāli “Dzintari”, kā arī prestižiem SPA centriem, tenisa kortiem un jahtu klubiem.

Bulduros atrodas Paula Stradiņa Latvijas Universitātes medicīnas koledža, bet rajona tiešā tuvumā ir pāris skolas ar dažādām mācību valodām, tostarp Jūrmalas Alternatīvā skola, kura izglītībā praktizē eksperimentālo pieeju, kā arī mākslas skola, mūzikas skola un specializētā airēšanas sporta skola.

DZĪVE JASMINE GARDEN

Jasmine Garden (Jasmīnu dārzs) — tas ir mājoklis, par kuru Jūs vienmēr esiet sapņojuši. Cik gan patīkami ir pamosties priežu sila klusumā, kur no pludmales dzirdamas jūras viļņu bangas! Plašs Jūsu dzīvokļa balkons vai terase — tā ir lieliska vieta, kur pie spirgtas kafijas tases var baudīt gleznainās dabas ainavas. Bet tiem, kas mīl savu dienu uzsākt aktīvi, spēcīgu enerģijas lādiņu sniegs skrējiens gar jūras krastu, kuru gada aukstajā laikā var aizvietot ar tuvumā esošā sporta kluba vai segtā baseina apmeklējumu.

Draudzīgas, ērtajā virtuvē ar mīlestību pagatavotas brokastis ģimenes lokā ir īpašs Jasmine Garden iedzīvotāju rituāls neatkarīgi no tā, vai pēc tam ir jāsteidzas uz darbu un skolu vai arī drīkst visu dienu netraucēti baudīt Jūrmalas dabu un pilsētas dažādās iespējas. Ja šodien Jūs neesiet noskaņoti atstāt mājas, tad dienu variet pavadīt labiekārtotā zaļā skvērā slēgtajā Jasmine Garden pagalmā, kas atrodas netālu no bērnu laukumiem, un nesteidzoties šķirstīt glancēto žurnālu vai nodoties savam iemīļotajam hobijam.

Ja diena ir apmākusies, nepārdzīvojiet – Jūs vienmēr atradīsiet veidu kā patīkami un lietderīgi pavadīt laiku, jo dzīve Bulduros kūsā cauru gadu. Var nodoties tenisa spēlei slēgtos kortos Lielupē, palutināt sevi ar relaksējošām SPA procedūrām vai nodoties kultūras pasākumiem Dzintaros un Majoros.

Darba dienās nav nepieciešams celties agrāk, jo līdz Rīgas centram ir vien 25 minūšu brauciens ar automašīnu vai vilcienu, taču velotransporta mīļotāji varēs izmantot Jūrmalas veloceliņu, kas atrodas nieka 300 metru attālumā no Jasmine Garden.

Jasmine Garden Jūs nekad nepamet sajūta, ko parasti izjūt galvaspilsētas iedzīvotāji, kas izrāvušies no trokšņainās rosīgās pilsētas nokļuvuši dabas apskāvienos. Neticami, cik viegli un dabiski ir baudīt dzīvi tādā vidē.

Un cik gan ērti ir uzņemt viesus Jasmine Garden! Tuvajos veikalos var atrast visu nepieciešamo vieglam brančam un izsmalcinātām vakariņām, bet apburošā daba un izsmalcinātā apkaimes arhitektūra kļūs par lielisku fonu vakara pastaigai ģimenes un draugu lokā. Pēc piesātinātās dienas un rāmā vakara ir pats labākais laiks netraucētam miegam plašā guļamistabā, kur dzirdama priežu šalkoņa, bet jau rīt sagaidāma jauna, iespaidiem bagāta diena.

  Speciālais piedāvājums     Download
Korpuss
Stāvs
 
Dzīvokļa numurs
Dzīvojamā platība (m2)
Balkona platība
Terases platība (m2)
Kopējā platība (m2)
Guļamistabu skaits
Apdares stils
Cena, €
Statuss
 
1 Stāvs
  1 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
  2 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
  3 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
  4 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
  5 0 0 0 0 0 BALTICA 0
Pārdots
2 Stāvs
  6 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
  7 0 0 0 0 0 BALTICA 0
Pārdots
  8 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
  9 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
  10 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
3 Stāvs
  11 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
  12 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
  13 0 0 0 0 0 BALTICA 0
Pārdots
  14 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
  15 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
1 Stāvs
  1 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
  2 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
  3 0 0 0 0 0 BALTICA 0
Pārdots
2 Stāvs
  4 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
  5 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
  6 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
3 Stāvs
  7 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
  8 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
  9 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
1 Stāvs
  1 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
  2 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
  3 0 0 0 0 0 BALTICA 0
Pārdots
  4 0 0 0 0 0 BALTICA 0
Pārdots
  5 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
2 Stāvs
  6 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
  8 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
  9 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
  10 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
3 Stāvs
  11 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
  12 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
  13 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
  14 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
  15 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
1 Stāvs
  1 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
  2 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
2 Stāvs
  4 0 0 0 0 0 BALTICA 0
Pārdots
  5 0 0 0 0 0 ELEGANCE 0
Pārdots
  6 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
3 Stāvs
  7 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
  8 0 0 0 0 0 AVANTGARDE 0
Pārdots
Sienas
rīģipša lokšņu apšuvums vai apmetums
špaktelējums un krāsojums ar ūdens emulsijas krāsu.
Griesti
piekaramo griestu konstrukcija, metāla karkass, rīģipša loksnes, špaktelējums un krāsojums.
Logi
Alumīnija logu un fasādes sistēmas
Durvis
Dzīvokļu ieejas durvis Metāla ugunsdrošās durvis ar finiera apšuvumu
Dzīvokļu iekšējās durvis mdf durvis
Grīda
Istabās – parketa dēļi.
Hallēs – parketa dēļi vai flīzes.
Sanitārajos mezglos - flīzes.
Koridors – parketa dēļi vai flīzes.
Grīdlīstes visās telpās, izņemot sanitāros mezglus
Balkonu un terašu segums – Eļļota lapegle
Elektrika
tiek paredzēta tīklu sadale dzīvoklī, spēka un apgaismojuma tīklu sadale ar rozešu un slēdžu uzstādīšanu. Tiek paredzēts elektriskā kabeļa ievads dzīvoklī ar sadales skapja uzstādīšanu ar aizsardzības automātu komplektāciju. Sanitārajos mezglos paredzēta siltā elektriskā grīda.
Santehnika
Santehnika un vannas – uzstādīts santehniskais aprīkojums: izlietne, klozetpods, vanna vai dušas kabīne. Visas iekārtas tiek aprīkotas ar sifonu un jaucējkrānu.
Dvieļu žāvētājs.
Spogulis.
Apkure
tiek paredzēta gāzes apkure ar individuālajiem skaitītājiem uz katru dzīvoklī. Tiek paredzēta sienas apkures radiatoru un grīdā iebūvējamo konvektoru ar termoregulatoru uzstādīšana.
Elegance
ELEGANCE ietver sevī stingri ieturētu klasiku, kas adaptēta mūsdienīgam dzīvesveidam. Tas ir ērts un lakonisks interjers ar raksturīgiem klasiskiem elementiem. Krāsas pielāgotas Jūrmalas ainavām un attēlotas apdarē un audumos, kas veido omulīgu krāsu gammu. Dabīgā koka un tā imitācijas pārpilnība, dabīgie audumi ar spilgti izteiktu faktūru un dabīgais akmens piešķir interjeram mājīgumu un autentiskumu. Hromētās detaļas un stikls – mūsdienīgumu.
Baltica
BALTICA – neparasti viegla, dabīga un vienkārša skandināvu stila un eklektikas simbioze. Elegants un maigs, bet tai pašā laikā pietiekami disciplinēts, ar jūras elpu piepildīts, interjers harmonijā ar dabīgajiem materiāliem rada atpūtai un mieram raksturīgo atmosfēru. Interjerā dominē gaišie toņi ar minimāliem ziedu akcentiem. Dabīgā koksne, akmens, stikls, kokvilna, lins, āda, keramika un metāls.
Avantgarde
Robežojoties ar minimālismu, modernismu un klasikas garu veidojas AVANTGARDE. Precīzas pareizas virsmu līnijas, dabas tekstūras, krāsas tīrība, telpas brīvība un maksimāla priekšmetu funkcionalitāte. Izsmalcināts un mūsdienīgs parketa dēļu ieklāšanas veids "franču eglīte" (leņķveida), ieturēta krāsu gamma ar minimāliem ziedu akcentiem, dabīgie materiāli un dekora elementi.

Pārdošanas nodaļa

+371 26542595 sales@jasminegarden.lv
Koordinātas navigator:
56.979556, 23.856979
Jasmīnu iela 10, Bulduri, Jūrmala, Latvija

Projekta attistītājs

+371 67334012 aleksandra.strode@lnk-properties.lv
Latvija, Rīga, Jāņa Daliņa iela 15
Dzīvojamo īpašumu departmenta vadītāja: Aleksandra Strode